PETRING CHAT

Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które są potrzebne do jego prawidłowego działania. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Jeśli nie chcesz aby nasz serwis zapisywał pliki cookies na Twoim urządzeniu - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Nakrętki, zakrętki do butelek plastikowych PET

Zamknięcia PET to dopełnienie naszej oferty opakowań. W ofercie znajdują się zarówno wzory produkowane bezpośrednio przez nas, jak również modele będące w ofercie wiodących na rynku producentów. Sprawia to, że dysponujemy jedną z najszerszych ofert zamknięć na rynku, przy zachowaniu niezależności produkcyjnej dla dużej części asortymentu.

Poniżej znajdą Państwo większość standardowych wzorów nakrętek do opakowań. Można je przeglądać w kontekście zastosowania, rodziny lub gwintu, dzięki czemu z łatwością uda się doskonale dopasować ten ważny element każdego opakowania.

Dzięki naszemu działowi projektowemu oraz narzędziowni CNC możemy zaproponować wykonanie indywidualnego wzoru nakrętki, jeśli standardowe wzory okazałyby się niewystarczające. Cały proces powstawania nowego wzoru, od projektu aż po wykonanie odpowiednich narzędzi i produkcję gotowego detalu prowadzimy we własnym zakresie przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.