PETRING CHAT

Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które są potrzebne do jego prawidłowego działania. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Jeśli nie chcesz aby nasz serwis zapisywał pliki cookies na Twoim urządzeniu - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się
z naszym doradcą!

Szeroki wybór preform PET

Preformy PET to nie tylko surowiec w procesie wytwarzania gotowych opakowań, lecz także końcowy produkt dla klientów, którzy posiadają możliwości technologiczne wydmuchu butelek. Są odporniejsze, mniejsze i przez to łatwiejsze w transporcie. Odbiorcami naszych preform są producenci z całej Europy i są obecnie używane do wydmuchu opakowań dla wielu produktów dostępnych aktualnie w europejskich i polskich sieciach handlowych. Istnieje bardzo duża szansa, że w domu lub w biurze posiadasz opakowanie, które zaczęło swoje życie na linii produkcyjnej w PetRing.

Oferta preform PET w PetRing to większość dostępnych na rynku gwintów oraaz bardzo szeroka gama gramatur, co pozwala na produkcję opakowań dla branż: spożywczej, chemicznej, kosmetycznej, farmaceutycznej czy alkoholowej. Oferta dostępnych preform cały czas się powiększa, co pozwala nam wprowadzać na rynek innowacyjne rozwiązania w zakresie designu i szerokiego spektrum zastosowań dla opakowań.


Producent preform PET - skontaktuj się i sprawdź ceny