PETRING CHAT

Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które są potrzebne do jego prawidłowego działania. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Jeśli nie chcesz aby nasz serwis zapisywał pliki cookies na Twoim urządzeniu - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się
z naszym doradcą!

Buteleczki, opakowania kosmetyczne PET

Prezentujemy Państwu ofertę najwyższej jakości butelek i słoików kosmetycznych i farmaceutycznych. Nasze produkty to dla nas znacznie więcej niż tylko butelka lub słoik PET: to pierwsze wrażenie, świadczące o Państwa produkcie. Wiemy, że opakowanie świadczy o produkcie i jesteśmy pewni, że najwyższa jakość i transparentność naszych butelek będzie dodatkowym atutem Państwa produktu.
Produkcja tych butelek i słoików odbywa się na wtrysko-rozdmuchowych japońskich maszynach Aoki. W odróżnieniu od konkurencji maszyny Aoki są produkowane w Japonii, co jest gwarancją najwyższej jakości.
Oprócz niżej wymienionych, standardowych kształtów butelek i słoików jesteśmy w stanie wspólnie z Państwem zaprojektować inny kształt opakowania, wg Państwa potrzeb i oczekiwań, następnie stworzyć potrzebne do ich produkcji formy.