PETRING CHAT

Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które są potrzebne do jego prawidłowego działania. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Jeśli nie chcesz aby nasz serwis zapisywał pliki cookies na Twoim urządzeniu - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Filtruj według

Rozwiń

Wymiary podstawy

Przycisk Rozwiń
 • 186 mm

  -

Wysokość

Przycisk Rozwiń
 • 186 mm

  -

Minimalna ilość zamówienia

Przycisk Rozwiń

Filtruj według

Rozwiń

Wymiary podstawy

Przycisk Rozwiń
 • 186 mm

  -

Wysokość

Przycisk Rozwiń
 • 186 mm

  -

Minimalna ilość zamówienia

Przycisk Rozwiń

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się
z naszym doradcą!

Ponad 300 wzorów butelek PET.

Znajdź opakowanie na swój produkt.

Butelki PET są podstawową grupą produktową w naszym asortymencie. Jesteśmy jednym z największych producentów tego typu opakowań w kraju. Zaopatrujemy w butelki PET duże sieci handlowe, firmy z branży spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej oraz laboratoria. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu, tworzywo z którego wykonane są butelki PET doskonale sprawdza się w każdej z tych branż.

Butelki PET to niedrogi, odporny na obtłuczenia i idealnie przeźroczysty sposób na opakowanie produktu. Dodatkowym argumentem przemawiającym za nasza ofertą jest duża liczba wzorów gotowych opakowań. Dzięki możliwości barwienia i stosowania różnego rodzaju zamknięć, mogą być Państwo pewni, że stworzone przez nas butelki PET będą w 100% unikalne. Doświadczenie oraz dobrze wyposażone hale produkcyjne to gwarancja wysokiej jakości i szybkiego tempa realizacji zlecenia na produkcję butelki PET.

Jedną z najważniejszych zalet tworzywa z którego powstają butelki PET jest absolutna dowolność w jego formowaniu. Dzięki temu, możemy wytworzyć butelki PET lub słoik o kształcie, który najbardziej pasuje do Państwa produktu. Możemy zaproponować standardową formę lub pomóc stworzyć unikalny projekt opakowania. Przy większych zamówieniach firma PetRing może pokryć nawet do 100% kosztów nowego projektu – wszystko pozostaje kwestią indywidualnych konsultacji.

Więcej informacji na te,at wdrożeń indywidualnych kształtów mogą Państwo znaleźć w sekcji: Własny kształt butelki.

Plastikowe butelki PET