Petring Sp. z o. o.
Producent opakowań PET

Od 20 lat czołowy producent opakowań PET, preform PET i nakrętek.

Preformy
Preformy

W stałej sprzedaży posiadamy kilkadziesiąt rodzajów preform w różnych gramaturach ze wszystkimi dostępnymi na rynku gwintami.

Butelki PET
Butelki PET

Oferta gotowych wzorów butelek to blisko 250 artykułów o różnych pojemnościach i kształtach, w nieograniczonych opcjach kolorystycznych.

Słoiki PET
Słoiki PET

Blisko 50 gotowych wzorów opakowań o najbardziej wszechstronnym zastosowaniu. Dostępne z gwintami ⌀63, ⌀82 oraz ⌀120 mm.

Zamknięcia
Zamknięcia

Aby idealnie dopełnić opakowanie swojego produktu, wybierz jedną z ponad 100 opcji nakrętek, atomizerów, dozowników lub spryskiwaczy.

Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie internetowej. Petring to uznany producent opakowań PET, a na naszych stronach znajdziecie Państwo szeroką gamę opakowań PET, takich jak butelki PET, słoiki oraz zamknięcia do opakowań. Prawie dwadzieścia lat działalności w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych owocuje dziś najwyższym poziomem  jakości oraz najszerszą na rynku ofertą handlową opakowań PET.

Jako uznany producent opakowań PET, jesteśmy dumni, że nasze preformy, słoiki i butelki PET, od lat cieszą się powszechnym uznaniem wśród odbiorców, do których należą polscy i zagraniczni producenci napojów, żywności, kosmetyków, farmaceutyków, chemii gospodarczej i motoryzacyjnej oraz wielu innych gałęzi przemysłu. Jako lider rynku i czołowy producent opakowań PET, zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do klienta. Pomagamy wybrać najlepsze opakowanie oraz zamknięcie, aby najlepiej podkreślić zalety Twojego produktu i maksymalnie zwiększyć jego użyteczność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opakowań PET. Choć to najszersza na rynku operta gotowych opakowań, jest to tylko próbka naszych możliwości. W rzeczywistości ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia.

Wiemy, jak ważnym elementem Twojego produktu jest opakowanie.

Wiemy, jak uczynić je jeszcze bardziej atrakcyjnym. Pozwól nam zadbać o formę.

Troszczyć się musisz jedynie o zawartość.

Nasi partnerzy