Rozwijamy się, by razem z Tobą tworzyć najlepsze opakowania

Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie internetowej. Petring to uznany producent opakowań PET, a na naszych stronach znajdziecie Państwo szeroką gamę opakowań PET, takich jak butelki PET, słoiki oraz zamknięcia do opakowań. Prawie dwadzieścia lat działalności w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych owocuje dziś najwyższym poziomem jakości oraz najszerszą na rynku ofertą handlową opakowań PET.

Jako uznany producent opakowań PET, jesteśmy dumni, że nasze preformy, słoiki i butelki PET, od lat cieszą się powszechnym uznaniem wśród odbiorców, do których należą polscy i zagraniczni producenci napojów, żywności, kosmetyków, farmaceutyków, chemii gospodarczej i motoryzacyjnej oraz wielu innych gałęzi przemysłu. Jako lider rynku i czołowy producent opakowań PET, zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do klienta. Pomagamy wybrać najlepsze opakowanie oraz zamknięcie, aby najlepiej podkreślić zalety Twojego produktu i maksymalnie zwiększyć jego użyteczność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opakowań PET. Choć to najszersza na rynku operta gotowych opakowań, jest to tylko próbka naszych możliwości. W rzeczywistości ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia.

Wiemy, jak ważnym elementem Twojego produktu jest opakowanie.

Wiemy, jak uczynić je jeszcze bardziej atrakcyjnym. Pozwól nam zadbać o formę.

Troszczyć się musisz jedynie o zawartość.

Partnerzy