Własny kształt opakowania
Nowe projekty
Nowe projekty

W firmie PetRing wiemy, jak niełatwo w dzisiejszych czasach jest się wyróżnić. Oryginalne, niestandardowe opakowanie - butelka lub słoik PET - będzie dodatkowym atutem i znakiem rozpoznawczym Twojego produktu. Z PetRing stworzenie takiego opakowania jest niezwykle proste i szybkie.

Masz pomysł na własny kształt? Chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt, ale żadne z opakowań nie jest jego godne? Prześlij do nas szkic lub rysunek. Nasz projektant stworzy precyzyjny rysunek teczniczny. Gdy go zaakceptujesz, przygotujemy dla Ciebie wydruk 3D. Kolejnym etapem będzie stworzenie w naszej narzędziowni formy rozdmuchowej, dzięki której możliwa będzie produkcja Twojego unikatowego opakowania. To wszystko możliwe jest z nami w krótkim czasie.

Informacji na temat wdrożenia nowych kształtów udzielają nasi Specjaliści ds. Sprzedaży.Pytania? Spójrz, do kogo możesz zadzwonić.

Szanowni Państwo,

W razie jakichkolwiek pytań związanych z usługami projektowymi Petring Sp. z o. o. w zakresie wdrożeń indywidualnych kształtów, zasad współpracy przy projektowaniu butelek, kwestii technicznych lub prawnych, uprzejmie prosimy o kontakt z naszym zespołem handlowym.

Kamila Zawadzka– tel. +48 884 939 468, k.zawadzka@petring.com.pl
Monika Heppel – tel. +48 576 166 199, m.heppel@petring.com.pl
Szymon Wawer – tel. +48 535 777 861, s.wawer@petring.com.pl

Wszystkie pozostałe informacje teleadresowe znajdują się w dziale Kontakt.